Egy kis tegnapi maradék

Kissé kesernyés szájíz. Két vereség. Egy győzelem.

U Mobitelco Kolozsvár – BC Mures Marosvásárhely 106 – 92

Jó hangulat a vendégszurkolók között a lelátón. Végigszurkoltuk a 40 percet. A csapatnak nem ment elég jól, majdnem végig 20 pontos különbséggel vezettek a kolozsváriak. Csak a negyedik negyedben kaphattunk ízelítőt a csapat igazi tudásából: 21 – 30. Remélem a következő meccsekre összekapják magukat, mert idén egy rájátszást érő helyet mindenképp el kell csípni.

A nap sokkja a Fradi szereplése volt. Akik Kecskeméten lejáratták magukat, nem érdemlik meg a zöld-fehér címeres mezt. Végre lehetőség nyílt a szurkolók számára, hogy a csapatot bíztassák, amit meg is tettek, errefel a játékosok magasról szarnak mindenre. Ide jutottunk. Az fáj a legjobban, hogy a szurkolók isszák a levét mindennek. Játékosok, amatőr klubvezetők jönnek-mennek, róluk lekopik az egykori vereség, de a szurkoló örök, ő kell elviselje a szégyent. Nem ezt érdemeltük. (Kecskeméti TE – Ferencvárosi TC 4 – 0)

És hogy valamivel vígasztaljam magam, Anglia – Franciaország 14 – 9 . Rögbi természetesen. És angoloknak szorítottam természetesen. Ma Argentinát várom Dél-Afrikát legyőzve a döntőbe.🙂 Argentína – Anglia döntő… love it!